Rent it Easy!

Najjednoduchšia a najbezpečnejšia cesta k prenájmu domu, bytu alebo izby.

Stiahni si appku

Najlepšie ponuky v okolí. Tvojom.

Všetky ponuky v tvojom okolí, či už si v práci, na bicykli, s deťmi, či so psom. Jednoducho, keď sa ti zdá, že tu by sa ti páčilo bývať, otvoríš appku a hneď vidíš, čo je v okolí k dispozícii.

Najlepšia adresa. Pre teba.

Keď hľadáš bývanie, zaujíma ťa okolie nejakého bodu. Ulice a obvody nie sú dôležité. Chceš bývať pri Horskom parku, pri Štrkovci, či pri zastávke električky. Zadáš názov miesta, ktoré ťa zaujíma a appka  ti vyhľadá všetky ponuky v okolí.

Nepýtaš sa. Všetko vieš.

Sme presvedčení, že by sa mali prenajímať len plne vybavené nehnuteľnosti, lebo to okrem iného šetrí náklady na sťahovanie. Preto máš v appke podrobný prehľad o vybavení ponúkaných nehnuteľností.

Smart contract

Priamo v appke môžeš uzatvoriť svoj možno prvý smart contract. Je to elektronicky podpísaná zmluva, ktorá je konečne napísaná pre 21. storočie. Robili na nej moderní právnici, je spravená podľa zahraničných štandardov a pritom spĺňa všetky zákonné náležitosti. Sú v nej spravodlivo a spoľahlivo chránené obidve strany.

moderne-zmluvy

3D Virtuálna prehliadka

Prejdi sa ponúkanou nehnuteľnosťou bez toho, aby bolo treba niekam chodiť. Osvedčilo sa to pri predaji, tak prečo nie pri prenájmoch? Ušetrí to množstvo otázok a zbytočné sklamania.

Bezpečnosť v prvom rade

Pocit bezpečia pri výbere, komunikácii ale najmä pri uzatváraní zmluvy je podľa nás najdôležitejšia. Preto sme tejto otázke venovali veľa úsilia.

Chat priamo v aplikácii

Komunikácia medzi majiteľom a záujemcom o prenájom prebieha v zabezpečenej forme priamo v aplikácii, takže máte k nej kedykoľvek prístup.

Profil majiteľa

Každý, kto si pridá inzerát v našej aplikácii musí mať vytvorený a vyplnený profil, vrátane overeného telefónneho čísla, takže presne viete, s kým máte tú česť.

Transparentné ceny

Cenotvorba pri prenájmoch má byť stanovená absolútne presne. Cena za nájom vrátane všekých energií a poplatkov a prípadný depozit. Preto sa to u nás ani inak nedá.

Sprievodca inzerátom

Prenajímateľ je počas vytvárania inzerátu presne navádzaný, aby prezradil o svojej ponuke čo najviac, aby ju ukázal na pekných videách alebo fotkách a aby transparente informoval o jej vybavení.

Inteligentné zmluvy

Naše zmluvy nie sú len templatom stiahnutým z internetu. Sú moderne pripravené, sú v nich spravodlivo chránené obe strany a je presne dané, ako sa riešia prípadné spory. Podpisujú sa priamo v mobile.

Platby priamo v mobile

Poplatky za extra služby a čoskoro aj samotné nájomné je možné uhradiť priamo v mobile. Stačí mať platnobnú kartu a povolené nákupy na internete. Platby zabezpečuje nezávislá spoločnosť, takže risk-free.

Buď trochu trendsetterom a pozri sa na prenájom domu, bytu alebo izby súčasnými očami.

Stiahni si appku

Potrebuješ pomôcť s mobilnou appkou?

Napíš nám na ahoj@rebbid.com